KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14204198
nr 1420 4198
Harald Skogsberg
(1889-1980), Sverige
"Skrivvakt". Signerad. Blandteknik, bildmått: 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 37x33 cm
Harald Skogsberg, svensk bildkonstnär född 1889, död 1980.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:34:18
1.000 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Harald Skogsberg
Läs mer om Harald Skogsberg